PeramArt Ali Sunal Oyunculuk Atölyesi

PeramArt Ali Sunal Oyunculuk Atölyesi; oyuncu adaylarına, oyunculuk yöntemleriyle kendini geliştirmek isteyenlere ve profesyonel oyunculara yönelik dersleriyle, bu eğitimi almak isteyen herkese açıktır.

Ali Sunal ve değerli eğitmenlerimizin önderliğinde hazırlanan eğitim programımız, başlangıç – orta – ileri seviye olmak üzere 3 kurdan oluşmaktadır. Her bir kur süresi 3 aydır. Toplamda 3 kurdan oluşan 9 aylık bir eğitim süreci bulunmaktadır. Bu eğitim süresi boyunca kursiyerlerimiz, haftada 6 saat, 9 ayda toplam 216 saat ders görmektedir.

Atölyemizde, Pazartesi – Çarşamba ve Salı – Perşembe günleri olmak üzere, iki farklı sınıf seçeneği bulunmaktadır. Sınıflar 12 kişi ile sınırlandırılmıştır.

Eğitim programımız içinde; temel ve ileri seviye oyunculuk, diksiyon, ses-nefes, ritim-hareket, konsantrasyon, metin çözümleme, senaryo okuma ve audition teknikleri dersleri bulunmaktadır. Aynı zamanda atölyemiz, kendi alanında sektörel başarı sağlamış misafir hocalarımız ( yönetmen, senarist, oyuncu ) ile workshop çalışmaları da yapmaktadır.

Eğitmenler ve Ders Başlıkları

Temel Oyunculuk, Doğaçlama ve Sahne Dersleri Ali Sunal – Bülent Seyran
Sibel Taşçıoğlu – İsmet Üstekin
Ritim – Hareket: Ezo Sunal
Diksiyon – Konuşma Eğitimi: Murat Şenol
Deneme Çekimlerine Hazırlık Ayşegül Bafralı
Çocuklar İçin Oyunculuk Atölyesi Doğan Akdoğan – Ezo Sunal